Як створити тест в Online Test Pad?

Спочатку реєструємось на сайті https://onlinetestpad.com

Зареєструвавшись і підтвердивши реєстрацію через електронну скриньку, ви заходите на сайт уже під власним іменем.

Далі потрібно внести зміни в параметри (часовий пояс і мова). Для цього розгортаємо вкладку під вашим фото і заходимо у свій профіль.

Розглянемо для прикладу, як створити тест. У ліому боковому меню вибираємо Тести і переходимо на сторінку створених вами тестів. Звичайно, якщо ви тут вперше, то вона порожня.

Пишемо назву тесту і вибираємо його тип. Далі переходимо на сторінку створення тесту.

Зліва знаходиться меню редактора даного тесту.

Почнемо з Початкової сторінки.

Тут вказані основні дані про тест: заголовок, опис, інструкція, форма реєстрації, автор та джерело. Всі ці дані  (крім заголовка) не обов’язкові для заповнення.

Далі кнопка Питання. Це основний розділ для створення тесту. Вибравши його, натискаємо справа внизу “+” і додаємо питання відповідного типу.

  1. завдання на вибір однієї правильної відповіді;
  2. завдання на вибір кількох правильних відповідей;
  3. завдання на встановлену числову відповідь ;
  4. завдання на встановлену текстову відповідь;
  5. завдання на відповідь у вільній формі (перевіряється викладачем особисто після складання тесту);
  6. завдання на встановлення правильної послідовності;
  7. завдання на встановлення відповідності між двома списками елементів;
  8. заповнення пропусків у тексті, де перевіряється вставлене слово;
  9. заповнення пропусків у тексті із вибором правильної відповіді із списку та інші.

В рамках одного уроку неможливо опрацювати всі типи питань, тому розглянемо тільки деякі.

Виберемо тип питання Одиночна відповідь. Щоб додати питання, потрібно натиснути “+”  справа від нього або перетягнути питання у вільне поле тесту.

Тут можна ввести текст питання або завантажити зображення, розгорнути панель інструментів.  Такі ж самі дії можна виконати із варіантами відповідей, їх кількість можна збільшити (добавить) чи видалити лишнє, натиснувши корзину.  Також можна обрати правильну відповідь, вказавши потрібну кількість балів.

До питання можна додати коментар або вибрати параметри. Якщо ви виберете тип питання Множинний вибір, то це ще один варіант питання Множинний вибір (наступний у списку).

Ви можете протестувати різні типи питань, а їх тут велика кількість. Даний сервіс також особливий тим, що зручно додавати формули. Для цього потрібно відкрити панель інструментів, натиснути  fx і ввести формулу.

Інший тип питання  –  “Послідовне виключення“. Вводимо питання, варіанти відповідей, які потрібно обрати в певному порядку і отримати за це кількість балів, вказану в рядку  “за правильну відповідь”.

Питання типу  “Слайдер” означає вказати числову відповідь  у вказаному діапазоні.

Тип питання “Завантаження файлів ” дозволяє додати відповідь на питання у вигляді файлу.

Кількість балів за це завдання виставляється із заданого максимального числа, шляхом перевірки вчителем.

Питання, що пропонує сервіс є досить зрозумілими для формування тесту, оскільки добре оформлені в редакторі, мають достатньо функцій та зрозумілу мову.

Розглянемо ще деякі важливі і корисні можливості Online Test Pad . Відкрийте Дашборда у лівому боковому меню.

Створивши тест, ви можете поділитися посиланням на нього, створити віджет (код) для вбудовування у свій сайт, блог чи форум. Також можна тест опублікувати і додати у велику бібліотеку тестів, створених іншими вчителями. Прокрутивши сторінку вниз, є можливість завантажити тест у форматі PDF для друку.

Також є цікава можливість завантажити тест для роботи без доступу до інтернету, проте діє вона не для будь-якого набору запитань.