Як написати мотиваційний лист?

Мотиваційний лист ( Statement of Purpose, Personal Statement) – це невелике есе (1-2 друковані сторінки) про ваші інтереси, досягнення, досвід, життєві цінності.
Якщо вам потрібно справити враження на інших людей, написавши їм листа, звернути увагу на ваш проект чи переконати, що саме ви є тим співробітником, якого вони довго шукали, навчіться правильно писати мотиваційні листи.
✍️ Зробіть вдумливий аналіз своєї діяльності, приводячи конкретні приклади успішних проектів.
✍️Пишіть просто, щиро, не використовуйте шаблонні фрази та довгі речення, коли в кінці не пам’ятаєш, що було на початку.
✍️Покажіть, що ви вже “в темі”, проте вам не вистачає саме даного статусу (роботи, гранту, поїздки, навчання), щоб реалізуватися в повній мірі.
✍️Не використовуйте небезпечні теми, з приводу яких люди можуть мати власні і часто протилежні погляди (релігія, політика тощо).
✍️Не пишіть надто багато. Непотрібна деталізація, відступи від теми, часті повторення зроблять ваш лист довгим і нудним.
✍️Уважно перечитайте текст перед відправкою, переконайтеся у відсутності граматичних помилок, одруку. Недбалість у написанні не дасть вашому листу справити потрібне враження.

Ставте перед собою масштабні завдання і успішно їх реалізовуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *