Вступний урок до курсу 7

Шановні студенти Віртуальної школи ІКТ!

Я вітаю вас з початком роботи першої сесії курсу 7 “Подорожі на хмарах Microsoft” Віртуальної школи ІКТ та щиро сподіваюсь, що навчання в школі принесе вам не тільки нові знання та вміння, а й додасть у ваше повсякденне життя нові враження, знайомства, задоволення від власного успіху. Тож, розпочинаємо!

На вступному занятті ми розглянемо організаційні питання, створимо майданчики для роботи, спілкування, обговорення.

1. Знайомство

Оскільки ви зареєстровані у соціальній мережі Facebook, приєднайтесь до групи Віртуальна школа ІКТ та напишіть пост про себе, про очікування від навчання.

2. Виконання завдань

Всі завдання знаходяться на даному сайті. Щоб відкрити завдання, з головної сторінки в меню Групи вибираєте назву свого курсу. Вам відкриється сторінка з переліком 10 уроків + 1 вступний. Більшість із них відкриваються з першого дня роботи сесії (крім тих, що знаходяться в розробці), проте виконувати бажано послідовно. Доступ до сторінок захищений паролем, який ви отримуєте на свою електронну скриньку.

Прочитавши завдання, інструкцію та виконавши його, вам потрібно заповнити Звітну форму для перевірки. Студентам, що мають підписку Вільний учасник, не потрібно заповнювати Звітну форму.

В кінці кожного уроку встановлено дедлайн (дата, до якої потрібно виконати завдання). Цей термін є умовним. Він може коливатися в межах всього курсу. Тільки майте на увазі, що, перевіряючи роботи , я намагаюсь дотримуватись дедлайну. Тому, хто запізнився з виконанням доведеться трохи почекати результатів перевірки ;).

3. Навчальне середовище

В ході курсу ми будемо працювати на кількох навчальних платформах:

  • завдання курсу, уроки, інструкції знаходяться на даному сайті http://i-math.com.ua/vsikt;
  • звіти, таблиця перевірки завдань знаходиться на Google Диску (хоч це і не логічно, але поки так);
  •  ви будете зареєстровані в Office 365 і там працюватимете з його службами.

3. Перевірка та аналіз результатів

Всі роботи, крім робіт студентів з підпискою Вільний учасник, будуть перевірятися по закінченню дедлайну.

Ви отримаєте доступ до таблиці, в якій будуть показані результати перевірки. Комірка напроти правильно виконаного завдання  буде зафарбована зеленим, частково правильного – жовтим, і не виконаного – червоним кольором. Відповідно, бали, що нараховуються за завдання 2-1-0. Більшість комірок жовтого кольору мають коментар.

Кожен урок містить одне або кілька завдань, кожне з яких оцінюється окремо. Будьте уважні, виконуйте завдання, чітко слідуючи інструкціям!

Для студентів з підпискою “Методичний супровід” буде створено додаткові засоби для навчання: груповий чат у Facebook, електронні листи, коментарі в таблиці.

4. Підведення підсумків

По закінченню навчання всі учасники з підпискою “Сертифікований учасник” та “Методичний супровід”, що виконали правильно не менше 75% завдань, отримають сертифікати.

Завдання до вступного заняття

  1. Зареєструватись в мережі Facebook.
  2. Приєднатись до закритої групи Віртуальна школа ІКТ.
  3. В групі написати пост про себе, свої очікування від курсу.
  4. Заповнити Звітну форму.

P.S. 1 і 2 завдання виконувати тим, хто ще не зареєстрований.

Бажаю успіху!