Вступне заняття

Шановні студенти Віртуальної школи ІКТ!

Я вітаю вас з початком роботи  сесії Віртуальної школи ІКТ та щиро сподіваюсь, що навчання в школі принесе вам не тільки нові знання та вміння, а й додасть у ваше повсякденне життя нові враження, знайомства, задоволення від власного успіху. Тож, розпочинаємо!

На вступному занятті ми розглянемо організаційні питання, створимо майданчики для роботи, спілкування, обговорення.

1. Знайомство

Зареєструйтесь у соціальній мережі Facebook, приєднайтесь до групи Цифровий Освітній портал (Віртуальна школа ІКТ)  та (якщо бажаєте) напишіть пост про себе, про очікування від навчання.

2. Виконання завдань

Всі завдання знаходяться на даному сайті http://i-math.com.ua/vsikt. Щоб відкрити завдання, з головної сторінки в меню Курси чи Мінікурси вибираєте коротку назву свого. Вам відкриється сторінка з  уроками.  Уроки можуть відкриватися поступово. Доступ до сторінок захищений паролем, який ви отримаєте на свою електронну скриньку.

Прочитавши завдання, інструкцію та виконавши його, вам потрібно заповнити Звітну форму для перевірки.

3. Перевірка та аналіз результатів

Всі роботи  будуть перевірятися по закінченню дедлайну.

Ви отримаєте доступ до таблиці, в якій будуть показані результати перевірки. Комірка напроти правильно виконаного завдання  буде зафарбована зеленим, частково правильного – жовтим, а не виконаного – червоним кольором. Відповідно, бали, що нараховуються за завдання 2-1-0.

Кожен урок містить одне або кілька завдань, кожне з яких оцінюється окремо. Будьте уважні, виконуйте завдання, чітко слідуючи інструкціям!

Для студентів  створено додаткові засоби для навчання: груповий чат у Facebook, електронні листи, коментарі в таблиці. Також  плануємо проведення вебінарів під час навчання (за потребою).

4. Зворотній зв’язок

Для отримання зворотнього зв’язку користуємось наступними засобами.

Крім того, ви можете скористатись:

  • група в мережі Facebook;
  • приватний чат;
  • електронна пошта;
  • коментарі в таблиці результатів.

5. Підведення підсумків

По закінченню навчання всі учасники , що виконали правильно не менше 75% завдань, отримають сертифікати.

Бажаю успіху!