Урок 1. Знайомство з сервісом learningapps

Сучасний учитель повинен бути ІКТ-компетентним. В цьому курсі ми познайомимося з одним з додатків сервісів Web 2.0 – LearningApps.org. LearningApps.org є сервісом для підтримки навчання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. Даний ресурс досить простий. Навіть без реєстрації ви можете користуватися вже готовими вправами. Для створення своїх вправ вам потрібно зареєструватися.  

Реєстрація на https://learningapps

 Заходимо на сайт ввівши логін та пароль. Навчимося знаходити готові вправи. У вікні пошуку введіть клас, для якого шукаєте вправи. Наприклад, 1 клас.

 

Натисніть “Enter”. 

Оберемо, наприклад, вправу з математики “Склад чисел першого десятка”. Відкриваємо і читаємо завдання.

Натискаємо “Ок”, вибираємо зверху число і  натискаємо на пазли зі складом даного числа. Після того як все правильно зроблено відкриється картинка. Подивіться як це зробити тут 

Ви можете вправу зберегти, щоб на уроці використати, натиснувши на кнопку “Закласти у моїх вправах”. А тепер зверніть увагу на веб-посилання на вправу   внизу вікна та html-код вправи для вбудовування на сайт чи блог (якщо він у вас є) та задати учням на д/з.

 

 

виконувати їх, задавати учням на д/з, вбудовувати у свій блог чи сайт(якщо такий є).

Завдання до уроку

  1. Опрацювати урок1.
  2. Перейти на сайт сервісу   LearningApps.org, , познайомитися з прикладами інтерактивних вправ, створених іншими педагогами. Виконати вправи різних типів, щоб скласти для себе уявлення про можливості сервісу, про види вправ, які можна створювати , про те, як вони працюють.
  3. Зареєструватися на сайті LearningApps.org, щоб в подальшому мати можливість створювати свої вправи, зберігати їх, ділитися ними з учнями.
  4. Знайти вправу з свого предмета, скопіювати веб-посилання, закласти у своїх вправах.
  5. Виконати вправу (пазл) https://learningapps.org/2258923

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *