Умови навчання

Шановні педагоги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі  Віртуальної школи ІКТ. Навчання проходитимете за вибраним вами курсом за наступними правилами.

 1. Віртульна школа ІКТ проводить набір на навчання щомісяця.
 2. Тривалість однієї сесії – 1 місяць*
 3. Для навчання пропонуються курси (10 уроків) та мінікурси (5-7 уроків).
 4. На кожне заняття відводиться 3 дні (виконувати можна у власному темпі, головне – встигнути до закінчення роботи сесії).
 5. Про виконання завдань уроку потрібно звітувати у Звітній формі, що знаходиться внизу сторінки кожного уроку. В разі повторного виконання заповнювати форму потрібно ще раз.
 6. Запитання писати на пошту teacher@i-math.com.ua.
 7. Всі  уроки відкриваються із самого початку (за невеликим виключенням).
 8. По закінченню навчання всі, хто оплатив підписку “Методичний супровід”,  можуть отримати сертифікат про завершення курсу, при умові правильного виконання 75% завдань.

Навчання на курсі  “Цифрові компетентності сучасного вчителя (стартовий курс)” триває 60 днів (15 уроків).

Загальні правила участі

 • зареєструватись на курс;
 • оформити одну із підписок ;
 • отримати лист про початок навчання із даними для входу;
 • пройти курс у власному темпі, користуючись усіма доступними матеріалами.

Для участі у навчанні потрібно оформити одну із наступних підписок.

Вільний учасник (для курсів 1,2,3,4,6)

Вартість – 0 грн.

 • доступ до матеріалів курсу.
 • навчання у власному темпі і самоперевірка.

Методичний супровід (для курсів 1-8)

Вартість – 150 грн.

 • доступ до матеріалів курсу;
 • оцінювання виконаних завдань;
 • Таблиця результатів з коментарями;
 • повторна перевірка при потребі;
 • індивідуальні та групові консультації;
 • сертифікат про завершення курсу в разі правильного виконання 75% завдань.

Методичний супровід курсу 9  “Створення власного дистанційного курсу (за зразком Віртуальної школи ІКТ)”

Вартість – 500 грн.

Методичний супровід курсу 10  “Цифрові компетентності сучасного вчителя (стартовий курс)”

Вартість – 200 грн.

Методичний супровід мінікурсів* №1-5

Вартість – 100 грн.

*Міні-курс – це короткий курс, тривалістю 5-7 уроків, в якому, переважно, вивчатиметься один сервіс або кілька, що мають схожу функціональність.

Увага, знижка!

Для студентів курсів, які пройшли навчання не менше, ніж на 3 курсах, знижка 20% на всі курси та мінікурси, крім курсу №9.

З чого почати?

 1. На сайті http://i-math.com.ua/vsikt/ ознайомитися із змістом навчання. Визначитися із темою навчання. Багато учасників бажають зареєструватися на кілька курсів. Врахуйте спочатку власні можливості, стартовий рівень тощо. Завдання є досить складні.

2. Зареєструватися на цій же сторінці (реєстрація на кожен курс чи мінікурс окрема).

3. Отримати підтвердження реєстрації та реквізити для оплати підписки за 10 днів до початку навчання (не забудьте заходити на свою електронну скриньку, а також перевірте папку СПАМ).

4. Отримати запрошення на навчання на електронну пошту (перевіряти папку Спам). Запрошення надходить  перед початком роботи курсу, за 1 день.

5. Ознайомитись із засобами зв’язку на курсі:

 • пошта teacher@i-math.com.ua
 • група “Віртуальна школа ІКТ” у Facebook
 • приватні повідомлення в Facebook
 • звітні форми кожного уроку
 • таблиця результатів (коментарі до комірок).

Два останні пункти відносяться до учасників з підпискою “Методичний супровід”. Крім того, окремі групи матимуть ще додаткові способи спілкування, безпосередньо пов’язані з темою навчання.

Для чого реєструватися у Facebook?

Одним із перших завдань кожного курсу є реєстрація у Facebook, приєднання до групи “Віртуальна школа ІКТ” та допис в цій групі. Реєстрація у Фейсбуку – це не якась примха чи залучення в групу. Це потрібно для швидких повідомлень, які прочитають всі зацікавлені особи, для обміну інформацією між учасниками групи. На даний момент, враховуючи уподобання вчителів, альтернативу цьому засобу знайти важко. Оскільки дана група вже об’єднала більше 5300 учасників, то важко знати, хто приєднався, а хто – ні. Для цього є Звітна форма, в якій потрібно відмітити виконання даного завдання.
Виконання цього завдання зробить спілкування учасників з тьютором та між собою зручним і доступним. Хоча, якщо не бажаєте, можете ігнорувати дане завдання (як і будь-яке інше).

Структура Віртуальної школи ІКТ

Дистанційна школа має наступну структуру: 9 курсів, кожен з яких складається з 10 уроків та 5 мінікурсів тривалістю 5-7 уроків. Всі уроки знаходяться в закритому доступі, пароль ви отримаєте в листі перед початком навчання.

Урок має:

  • вступну частину,
  • кнопки з посиланнями на інструкції,
  • завдання до уроків,
  • вказаний дедлайн,
  • Звітну форму.

Завдання уроку потрібно виконувати БУКВАЛЬНО.

Звітну форму студентам з підпискою “Вільний учасник” заповнювати не потрібно.

Готуються нові курси! Слідкуйте за оновленнями.

Що таке дедлайн та для чого він?

Дедлайн (від англ. deadline) —— крайній термін (дата або/чи час), до якого має бути виконано певне завдання.

На курсах Віртуальної школи ІКТ встановлено дедлайн. Він є чисто умовним терміном для виконання робіт, скоріше для викладача, ніж для студентів. Ви можете виконувати завдання в межах курсу так, як маєте час.

Якщо через певні причини ви не встигаєте виконати завдання своєчасно – наздоганяйте групу у зручному для вас темпі. Але, на це у вас є рівно 30 днів.

Роботи перевіряються на наступний день після дедлайну. Ви можете доробляти, виправляти, переробляти свої роботи, але, якщо бажаєте, щоб Вашу роботу перевірили, щоб вона не загубилася у великій кількості коментарів і листів на пошті, КОЖНОГО разу заповнюйте Звітну форму до уроку.

Чому варто дотримуватися дедлайну? Ви, як вчителі, маєте розуміти, що дуже важливо отримати перевірену роботу відразу після виконання, коли в пам’яті ще свіжі питання та важливі відповіді на них.

Не наполягайте на негайній перевірці роботи – перевіряє людина, а не робот. Крім того бувають обставини не лише у учня, а і в учителя. Якщо ви запізнилися із виконанням завдання, дочекайтесь наступного дедлайну. Разом із новим завданням перевіряються і всі попередні.

Таблиця результатів

Перевірка правильності виконання проводиться  по закінченню дедлайну і заноситься у Таблицю результатів.

Таблиця результатів – це  Google-таблиця, в якій вказано стан виконання завдань курсу кожним його учасником. Доступ до таблиці мають лише студенти даного курсу з підпискою  “Методичний супровід”.  Виконання завдань  позначено кольором:

 • зелений – виконано повністю,
 • жовтий – виконано частково,
 • червоний – не виконано.

При перевірці робіт, у  тих завданнях, до яких є зауваження, пишуться коментарі. Щоб його прочитати, потрібно натиснути на відповідну комірку і відкриється нове вікно з коментарем. Комірка, в якій написаний коментар має жовтий трикутничок у правому верхньому куті. Ви можете відповісти на коментар, але там не слід чекати швидкого реагування.

Якщо ваше питання вирішене ви можете натиснути Закрити і коментар від’єднається від комірки. Не закривайте і не пишіть в коментарях, адресованих не вам. Ваші коментарі – напроти вашого прізвища.

Якщо через поважну причину ви не своєчасно виконали завдання, виконайте його  і надішліть повторно Звітну форму  – завдання обов’язково перевіриться. Якщо  потрібно виправити помилки, то виконайте завдання правильно і ще раз заповніть форму. У випадку виникнення запитань, вирішення певних проблем – напишіть на адресу teacher@i-math.com.ua  листа.

Доступ до таблиці результатів отримують на електронну скриньку лише ті учасники, які оплатили підписку.

Як отримати допомогу?

Індивідуальні питання, проблеми описуйте в листах на електронну скриньку  teacher@i-math.com.ua (робочу, адреса у верхньому куті сайту) або у приватні повідомлення у Facebook.

Щоб отримати швидку і якісну відповідь опишіть детально свою проблему, зробіть кілька скріншотів і надішліть їх. Якщо бажаєте отримати поради членів групи – пишіть повідомлення  у групі на Facebook .

Індивідуальні консультації надаються лише студентам із підпискою “Методичний супровід”.

Сертифікати

Наприкінці навчання в таблиці буде визначено кількість виконаних вами завдань ( у відсотках) і відмітка про отримання сертифіката. Сертифікат може отримати студент з підпискою   “Методичний супровід” , який має не менше 75% виконаних завдань.  Якщо через певні причини, вам потрібен певний додатковий час для закінчення курсу – пишіть.

Сертифікат не має ніякого офіційного статусу, але вказує на отримання  тих знань, без яких сьогодні учитель не може вважатися сучасним, прогресивним. Пройшовши навчання, ви вже будете здатні оцінити рівень навчання в школі і вирішити, чи маєте бажання  навчатися ще або рекомендувати друзям.