Умови навчання

Шановні педагоги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі  Віртуальної школи ІКТ. Навчання проходитимете за вибраним вами курсом за наступними правилами.

 1. Віртуальна школа ІКТ проводить набір на навчання згідно графіка.
 2. Тривалість однієї сесії – 1-2 місяці (залежить від об’єму курсу).
 3. Для навчання пропонуються курси (10 уроків) та мінікурси (5-7 уроків)*.
 4. На кожне заняття відводиться 3-4 дні (виконувати можна у власному темпі, головне – встигнути до закінчення роботи сесії).
 5. Про виконання завдань уроку потрібно звітувати у Звітній формі, що знаходиться внизу сторінки кожного уроку. В разі повторного виконання заповнювати форму потрібно ще раз.
 6. Запитання писати на пошту teacher@i-math.com.ua.
 7. По закінченню навчання всі учасники можуть отримати сертифікат про завершення курсу, при умові правильного виконання 75% завдань.

Навчання на курсі  “Цифрові компетентності сучасного вчителя (стартовий курс)” триває 45 днів (15 уроків).

Загальні правила участі

 • зареєструватись на курс;
 • після отримання листа про підтвердження реєстрації провести оплату;
 • повідомити дату та час переказу;
 • отримати лист про початок навчання із даними для входу;
 • пройти курс у власному темпі, користуючись усіма доступними матеріалами.

*Міні-курс – це короткий курс, тривалістю 5-7 уроків, в якому, переважно, вивчатиметься один сервіс або кілька, що мають схожу функціональність.

Увага, знижка!

Для студентів курсів, які пройшли навчання не менше, ніж на 3 курсах, знижка 20% на всі курси та мінікурси.

З чого почати?

 1. На сайті http://i-math.com.ua/vsikt/ ознайомитися із змістом навчання. Визначитися із темою навчання. Багато учасників бажають зареєструватися на кілька курсів. Врахуйте спочатку власні можливості, стартовий рівень тощо. Завдання є досить складні.

2.Посилання на реєстрацію на цій же сторінці.

3. Отримати підтвердження реєстрації та реквізити для оплати  навчання (не забудьте заходити на свою електронну скриньку, а також перевірте папку СПАМ).

4. Отримати запрошення на навчання на електронну пошту (перевіряти папку Спам). Запрошення надходить  перед початком роботи курсу, за 1 день.

5. Ознайомитись із засобами зв’язку на курсі:

 • пошта teacher@i-math.com.ua
 • група “Віртуальна школа ІКТ” у Facebook
 • приватні повідомлення в Facebook
 • звітні форми кожного уроку
 • таблиця результатів (коментарі до комірок).

Крім того, окремі групи матимуть ще додаткові способи спілкування, безпосередньо пов’язані з темою навчання.

Для чого реєструватися у Facebook?

Одним із перших завдань кожного курсу є реєстрація у Facebook, приєднання до групи “Віртуальна школа ІКТ” та допис в цій групі. Реєстрація у Фейсбуку – це не якась примха чи залучення в групу. Це потрібно для швидких повідомлень, які прочитають всі зацікавлені особи, для обміну інформацією між учасниками групи. На даний момент, враховуючи уподобання вчителів, альтернативу цьому засобу знайти важко.
Виконання цього завдання зробить спілкування учасників з тьютором та між собою зручним і доступним. Хоча, якщо не бажаєте, можете ігнорувати дане завдання (як і будь-яке інше).

Структура Віртуальної школи ІКТ

Дистанційна школа має наступну структуру: 9 курсів, кожен з яких складається з 10 уроків,  курс №10 – 15 уроків та 5 мінікурсів тривалістю 5-7 уроків. Всі уроки знаходяться в закритому доступі, пароль ви отримаєте в листі перед початком навчання.

Урок має:

  • вступну частину,
  • кнопки з посиланнями на інструкції,
  • завдання до уроків,
  • вказаний дедлайн,
  • Звітну форму.

Завдання уроку потрібно виконувати БУКВАЛЬНО.

Готуються нові курси! Слідкуйте за оновленнями.

Що таке дедлайн та для чого він?

Дедлайн (від англ. deadline) —— крайній термін (дата або/чи час), до якого має бути виконано певне завдання.

На курсах Віртуальної школи ІКТ встановлено дедлайн. Він є чисто умовним терміном для виконання робіт, скоріше для викладача, ніж для студентів. Ви можете виконувати завдання в межах курсу так, як маєте час.

Якщо через певні причини ви не встигаєте виконати завдання своєчасно – наздоганяйте групу у зручному для вас темпі.

Роботи перевіряються на наступний день після дедлайну. Ви можете доробляти, виправляти, переробляти свої роботи, але, якщо бажаєте, щоб Вашу роботу перевірили, щоб вона не загубилася у великій кількості коментарів і листів на пошті, КОЖНОГО разу заповнюйте Звітну форму до уроку.

Чому варто дотримуватися дедлайну? Ви, як вчителі, маєте розуміти, що дуже важливо отримати перевірену роботу відразу після виконання, коли в пам’яті ще свіжі питання та важливі відповіді на них.

Не наполягайте на негайній перевірці роботи – перевіряє людина, а не робот. Крім того бувають обставини не лише у учня, а і в учителя. Якщо ви запізнилися із виконанням завдання, дочекайтесь наступного дедлайну. Разом із новим завданням перевіряються  всі попередні.

Таблиця результатів

Перевірка правильності виконання проводиться  по закінченню дедлайну і заноситься у Таблицю результатів.

Таблиця результатів – це  Google-таблиця, в якій вказано стан виконання завдань курсу кожним його учасником. Доступ до таблиці мають лише студенти даного курсу.  Виконання завдань  позначено кольором:

 • зелений – виконано повністю,
 • жовтий – виконано частково,
 • червоний – не виконано.

При перевірці робіт, у  тих завданнях, до яких є зауваження, пишуться коментарі. Щоб його прочитати, потрібно натиснути на відповідну комірку і відкриється нове вікно з коментарем. Комірка, в якій написаний коментар має жовтий трикутничок у правому верхньому куті. Ви можете відповісти на коментар, але там не слід чекати швидкого реагування.

Якщо ваше питання вирішене, ви можете натиснути Закрити і коментар від’єднається від комірки. Не закривайте і не пишіть в коментарях, адресованих не вам. Ваші коментарі – навпроти вашого прізвища.

Якщо через поважну причину ви не своєчасно виконали завдання, виконайте його  і надішліть  Звітну форму  – завдання обов’язково перевіриться. Якщо  потрібно виправити помилки, то виконайте завдання правильно і ще раз заповніть форму. У випадку виникнення запитань, вирішення певних проблем – напишіть на адресу teacher@i-math.com.ua  листа.

Доступ до таблиці результатів отримують на електронну скриньку лише ті учасники, які оплатили підписку.

Як отримати допомогу?

Індивідуальні питання, проблеми описуйте в листах на електронну скриньку  teacher@i-math.com.ua (робочу, адреса у верхньому правому куті сайту) або у приватні повідомлення у Facebook.

Щоб отримати швидку і якісну відповідь опишіть детально свою проблему, зробіть кілька скріншотів і надішліть їх. Якщо бажаєте отримати поради членів групи – пишіть повідомлення  у групі на Facebook https://www.facebook.com/groups/vsikt/.

Сертифікати

Наприкінці навчання в таблиці буде визначено кількість виконаних вами завдань ( у відсотках) і відмітка про отримання сертифіката. Сертифікат може отримати студент, який має не менше 75% виконаних завдань.  Якщо через певні причини вам потрібен додатковий час для закінчення курсу – пишіть.

Сертифікат не має ніякого офіційного статусу, але вказує на отримання  тих знань, без яких сьогодні учитель не може вважатися сучасним, прогресивним. Пройшовши навчання, ви вже будете здатні оцінити рівень навчання в школі і вирішити, чи маєте бажання  навчатися ще або рекомендувати друзям.