Про школу

Віртуальна школа ІКТ заснована 1 грудня 2015 року.  У школі відкрито 10 курсів та 5 мінікурсів.

В залежності від вибору теми, ви навчитеся використовувати хмарні сервіси для навчання учнів, для позакласної роботи і зможете застосувати їх можливості для ефективного використання свого часу (курс 1). Пройшовши навчання на 2 або 3 курсах, кожен вчитель в кінцевому результаті отримає власний сайт чи блог, створений на безкоштовному хостингу. Це може бути Blogger або  Wix. Також для тих, хто матиме бажання та відповідні навички можна продовжити навчання і створити власне навчальне екосередовище  на платформі Moodle (тема 5) чи  Office365 (тема 7).  Крім того, ви можете навчитися створювати дидактичні ігри, засоби візуалізації навчання як з допомогою мережі Інтернет (тема 4, 8) так і без неї (тема6). Якщо у вас лише початковий рівень володіння комп’ютером, то стати впевненим користувачем вам допоможе курс 10.  На курсі 9 ви вже самі створите подібний майданчик для дистанційного  навчання учнів чи колег.

Навчальні матеріали  розміщуються на цьому сайті в захищеному доступі. Дані для доступу надсилаються на електронну скриньку зареєстрованих учасників.

Умови навчання

Відгуки випускників школи

Олена Бурлака, учитель історії, переможець Всеукраїнського конкурсу Вчитель року 2016, Заслужений учительУкраїни.

Віртуальна школа ІКТ – цікавий і перспективний спосіб спілкування учителів-однодумців. Вона посідає важливе місце в моїй системі самоосвіти, оскільки керівник школи Ольга Гергель у доступній формі пояснює способи роботи, добирає найактуальніші теми для навчання, тактовно і конструктивно надає консультації учням. Як переможець Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2016” в номінації “Історія” стверджую, що навчання у Віртуальній школі ІКТ також мало важливе значення для здобуття перемоги, оскільки набуті тут знання і вміння дали мені можливість вигідно вирізнятися на фоні інших учасників. Навчання в школі ІКТ надихнуло мене на глибше освоєння інструментів ІКТ для навчання дітей: майже все, чому вчили в школі я активно використовую у своїй роботі з дітьми та колегами. Дякую.

 Людмила Марієнко, учитель початкових класів

Я – Людмила, вчитель початкових класів. Працюю в школі 30 років. Всі ці роки стараюся йти в ногу з часом. Життя вчителя – це постійний творчий пошук і самовдосконалення. Ось і стала студентом Віртуальної школи ІКТ, яку веде Гергель Ольга. Впевнена, що навчатися ніколи не пізно.
Віртуальна школа ІКТ – це знахідка для мене, просто чудо! А чудеса повинні збуватися!
Вдячна Ользі, за можливість навчатися у диво-школі, пізнавати все нове.
Бажаю усім студентам Віртуальної школи ІКТ здоров’я, наснаги, творчих успіхів, щоб дорога в диво-школу, до нових знань була радістю. А нашому Учителю, пані Ользі – терпіння, творчих злетів і вдячних студентів.

Було все цікаво, пізнавально, захоплююче. А найцікавішим – створювати “кнопочки” та вбудовувати гаджети у свій блог і насолоджуватися, як “оживає” блог. Дуже раділа і була приємно вражена, коли завітали віртуальні друзі і залишили коментарі.

Валентина Борисенко, учитель початкових класів

З радістю звітую про оволодіння сервісом (Plickers). Мені дуже сподобалось. Готувала завдання з прицілом на своїх випускників – 5класників. Виявилось, що з ним можуть справитись і нинішні мої першокласники.Недооцінюємо ми своїх учнів інколи. Ще й мені поради давали технічного плану.Отакі вони, сучасні діти…

Надія Кривенко

Мій проект “Ефективність застосування інноваційних технологій на платформі навчального сайту викладача” переміг в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти.
Щиро дякую, Вам, за навчання!

Олена Лисенко, учитель математики

Доброго дня, шановні колеги! Навчатися ніколи не пізно – це мій девіз, здається, що часу не вистачить все засвоїти! Для мене навчання у Віртуальній школі ІКТ – це відкрити для себе світ нового і корисного! Дякую пані Олі за таку можливість! До кожного уроку ми маємо детальні інструкції, приклади, іноді доводиться трошки поморочитися, але це того варте! То ж працюємо і вчимося разом! З нетерпінням чекаю наступних занять!

Олена Гіджеліцька

Курс цікавий, простий у використанні, економить дорогоцінний час під час опитування та оцінювання. Варто застосовувати на практиці. Дякую Вам, пані Ольго, за нові знання, які безперечно піднімуть вчителя в очах учня ще на один щабель вище.

Алла Лавська, учитель біології

…Щиро вдячна Вам за навчання! Відкрила для себе дуже багато нового, урізноманітнила свої уроки. Деякі програми ще до навчання намагалася опанувати самостійно, але на це витрачалося дуже багато часу. А з вами навчатися – одне задоволення: інструкції чіткі, доступні, якщо виникали питання – Ви завжди поряд. І коли Ви все встигаєте? Дякую за сертифікат.

Олена Волошина, учитель інформатики

Спасибі Вам, п. Ольго, за надану можливість навчитися чомусь новому, цікавому та корисному. На жаль, не була дисциплінованою ученицею та іноді невчасно виконувала завдання. Незважаючи на це, Ви знаходили час, щоб перевірити мою роботу, за що щиро Вам вдячна.
Курс вразив мене своєю доступністю в поясненні. Неможливо було не виконати завдання, маючи такі детальні та зрозумілі інструкції.
Після такого курсу хочеться вчитися ще і ще. А головне – використовувати потім здобуті знання на практиці.
ДЯКУЮ!!!

Успішного вам навчання у Віртуальній школі ІКТ!