Шановні учасники!

 Віртуальна школа ІКТ продовжує свою роботу! 

Дистанційні курси Віртуальної школи ІКТ створено для  педагогічних працівників . Їх мета – допомогти вчителям опанувати нові інформаційні технології, залучити інтернет-ресурси до викладання шкільних предметів. Запрошуються до участі активні, творчі вчителі, яким не байдужий стан сучасного освітнього процесу  та їх особиста роль у ньому.  Немає значення, який предмет Ви викладаєте, головне – бажання пізнавати нове, учитися самому і вчити цьому дітей.  

Увага!

Почалася робота навчальних груп у вересні 2018 року. Чекайте відкриття наступної реєстрації з 20 вересня. На вас чекають багато нових курсів, цікавих сервісів, корисних знайомств. Приєднуйтесь!

Новина, на яку всі чекали!

Відкрито набір на дистанційний курс для вчителів, що мають початковий рівень володіння комп’ютером “Цифрові компетентності сучасного вчителя (стартовий курс)”.

Будьте впевнені, що підбір тем для навчання, методичний супровід досвідченого тренера, індивідуальні консультації  зроблять ваше навчання не тільки успішним, а і приємним.

На курсі Ви навчитеся вправно володіти електронною поштою, хмарним середовищем, створювати та редагувати документи онлайн, організовувати спільну роботу в них. Умітимете створювати електронні тести, ознайомитеся із найпростішими засобами візуалізації інформації, ігровими вправами для дітей та ще багато чого цікавого.

Зареєструйтесь на курс тут:    Реєстрація на стартовий курс

Забудьте про те, що Вам говорили, ніби комп’ютер може опанувати не кожен, відкиньте усі свої вагання та невпевненість. Налаштуйтесь на успіх і вперед!

Пам’ятайте:

“Щоб дійти до мети, треба перш за все йти!”

Оноре де Бальзак

 

Перед початком навчання ознайомтесь із правилами організації навчання у Віртуальній школі ІКТ!

 

Умови навчання

Зміст навчання та реєстрація