Intel

 

В черговий раз блукаючи в соціальній мережі Facebook , я випадково наткнулася на оголошення про реєстрацію на ІІ Міжнародну освітню онлайн конференцію “Нові горизонти ІКТ в освіті”. Зацікавило, що багато моїх друзів серед освітян активно це обговорювали, тому я зареєструвалася як учасник і мені почали надходити запрошення на різні дистанційні курси, вебінари, тощо. Залишилось тільки відбирати ті, що мене цікавлять.

Show »

От поступово відібрала наступні:

irina-sokolСокол Ірина Миколаївна, старший викладач Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Онлайн семінар “Впровадження квест-технології в освітній процес”.

  • 06-12 жовтня проведення веб-квесту «В пошуках скарбів» для учасників семінару

Квест включає 6 завдань, кожне завдання буде відкриватися о 8 ранку, прийом відповідей буде завершуватись в 23-55 цього ж дня, тобто кожен день учасник має пройти одне завдання.

Презентація про квест

  • 13 жовтня – 02 листопада теоретична частина
  • 03-15 листопада практична частина

anna-skripkaСкрипка Ганна Володимирівна, старший викладач кафедри теорії і методики середньої освіти комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського»

Дистанційний курс «Використання хмарних технологій в практиці вчителя математики основної школи»
Метою курсу є ознайомлення із поняттям хмарних технологій та навчання: вибору оптимального варіанту моделі надання послуг за допомогою хмари для своїх потреб, планування навчального процесу з використанням хмарних технологій, оцінювання хмаро-орієнтованих освітніх ресурсів.

noskovaНоскова Маргарита Вячеславівна

Львівський областний інститут післядипломної педагогічної освіти, старший викладач кафедри освітньої політики

«Використання Google-сервісів у методичній роботі вчителя»

Завдання курсу: навчити створювати дидактичні та методичні матеріали до уроків та позакласних заходів в сервісах Google; розкрити можливості використання Google-сервісів як інтерактивного середовища для професійного спілкування, платформи для здійснення навчально-виховного процесу та збереження власного методичного портфоліо.

Інтерактивна карта

svitlana-popelПопель Світлана Михайлівна – вчитель математики та інформатики Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ст. Теребовлянського району Тернопільської області

Дистанційний курс “Створення системи управління навчанням засобами клієнт – серверних технологій”.
Мета: продемонструвати на практичних прикладах функціональні можливості системи Moodle для створення навчальних матеріалів: навчальних курсів, інтерактивних уроків та онлайн-тестів.

Путівник тренінгу

 

iryna-slutskaСлуцька Ірина Анатоліївна. Учитель інформатики Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 та методист з ІКТ ММК УО Шосткинської міської ради Сумської області

Тема: Візуалізація: зробимо урок яскравішим, цікавим та доступним

Під час проходження курсу Ви навчитеся користуватися соціальними сервісами та безкоштовними програмами, за допомогою яких можна вчитися, працювати, грати, створювати нові наочні та методичні мультимедіа матеріали. Під час проходження занять, кожен учасник буде оцінювати свої кроки при виконанні завдань.

Спільна презентація

Колажі

Інтерактивні колажі

Інтерактивні малюнки

Пазли  або мій пазлик

Дидактичні матеріали. Флешкарти

Анотовані малюнки

 

elena-sipachevaСипачёва Елена Владимировна

Донецкий областной институт последипломного педагогического образования
Старший преподаватель

Активация познавательной деятельности учащихся с использованием интерактивных модулей. 

Во время прохождения курса вы научитесь редактировать и создавать презентации с элементами интерактивности. Также будут рассмотрены Интернет ресурса http://learningapps.org/. Вы научитесь создавать свои собственные интерактивные модули.

Презентація з триггерами

А ось і мій результат:

1 2 3 4 6 5