V Всеукраїнський форум “Вчитель-новатор”

Свято творчості і технологій

3 квітня 2014 року, в офісі Майкрософт Україна (Київ) відбувся 5 Всеукраїнский форум «Вчитель-новатор». На форум прибули вчителі з усіх куточків України. Я дуже щаслива, що була (вже вдруге!) запрошена на такий визначний захід. Організатори постарались створити для освітян такі умови, щоб вони зрозуміли, що про них так тепер піклуватиметься і держава 🙂 Кожна дрібничка на шляху до місця проведення форуму говорила про те, що ми ну дууууже дорогі гості: і табличка-вказівник на вулиці, і елегантні та ввічливі чергові на рецепшені, іменний пластиковий бейдж з програмою форуму на зворотньому боці.
Відразу ж поринаєш у невимушену обстановку неформального спілкування! І виявляється, що добра половина присутніх – твої віртуальні знайомі. З великим задоволенням вони стали реальними друзями!
Надзвичайно активний видався день. Потрібно було стільки встигнути: і поспілкуватися, і сфотографуватися, ознайомитися з новими гаджетами, що знаходилися в холлі (на них можна було спробувати попрацювати), і прослухати дуже цікаві та актуальні виступи Наталії Морзе, Артура Кочаряна, Світлани Літвінової, Тамари Пушкарьової. Всього й не перерахувати! Чого тільки вартий 3-D принтер, виставлений посеред офісу!
Повернулася додому з великим багажем нових ідей, бажанням творити, вчитися новому. Світ став ширшим завдяки друзям з усієї України.
Дякую компанії Майкрософт за цей цілющий ковток свіжого повітря, наповненого великим позитивним зарядом енергії.

V Всеукраїнський форум "Вчитель-новатор"

І ще одна важлива новина: перемога в конкурсі \”Вчитель-новатор\”. Моя робота \”Автоматизоване робоче місце вчителя математики\” ввійша до сотні лауреатів конкурсу. А всього в конкурсі брало участь 2932 роботи!

V Всеукраїнський форум "Вчитель-новатор"

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *