Урок № 9. Створення відеопрезентацій

Запис відео за допомогою Camtasia Studio

Дуже зручно для дистанційного навчання створювати відеопрезентації.

Відеопрезентація – це ролик тривалістю в кілька секунд або хвилин , який за допомогою цікавих графічних образів , лаконічного тексту і відповідної аудіоозвучки демонструє певну інформацію. В мережі зараз їх є достатя кількість, проте мало україномовних матеріалів і завжди краще мати власну розробку.

Перевага їх в тому, що дитина, переглядаючи матеріал відчуває присутність свого вчителя, чує його голос. Матеріали, створені власноруч завжди є доступнішими для Ваших учнів, оскільки вони краще сприймають Вашу мову, логіку викладу матеріалу тощо. А Ви, в свою чергу, знаєте, які методичні прийоми краще підходять для Вашого класу.

Навчитися створювати відеопрезентації не складно.  Однією із доступних програм, яка пропонує великий вибір різноманітних можливостей для створення відеопрезентацій є Camtasia Studio. За допомогою цієї програми Ви можете створити цікавий, оригінальний урок, який надовго запам’ятається Вашим учням.

Сьогодні ми ознайомимося з цією програмою.

Завдання до уроку 9

  1. Завантажити і встановити на комп’ютер програму  Camtasia Studio. Для цього скористатися запропонованим в презентації ресурсом чи будь-яким іншим.
  2. Відзвітуватися про виконання.

Дедлайн 15.02.2016

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *