Плани-конспекти з математики 5 клас. Уроки №1-15

І. Натуральні числа і дії над ними
Тема 1. Натуральні числа. Додавання та віднімання натуральних чисел
Л.Г.Стадник Плани-конспекти уроків
Посібник складено відповідно до нової навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів (12-річна школа) на 2005 рік (Математика. Київ, 2004). Посібник допоможе готуватися до уроків учителям, котрі працюють як за підручником А. Г. Мерзляка, В. Б. Полонського, М. С. Якіра «Математика. 5 клас», так і за підручником Г. М. Янченко, В. Р. Кравчука «Математика. 5 клас».
Якщо учні та вчитель працюють за іншими підручниками, то пропонований матеріал буде безперечно корисним на окремих ета¬пах уроку, наприклад актуалізація опорних знань учнів, підсумок уроку. Матеріал може бути також використаний на додаткових заняттях або з метою перевірки (контролю) знань учнів.
Видання містить таблицю календарного планування.
Упродовж вивчення кожної теми передбачається проведення самостійних робіт (разом 26), мета яких — визначити рівень за¬своєння матеріалу теми і вчасно заповнити прогалини в знаннях учнів.
Кожна самостійна робота оцінюється у 12 балів. Завдання з позначкою «°» відповідають І і II рівням навчальних досягнень учнів. Загальна оцінка за всі такі правильно виконані завдання — 6 балів. Завдання з позначкою «*» відповідають IV рівню навчальних до¬сягнень учнів і оцінюються в 3 бали. Завдання, що відповідають III рівню навчальних досягнень учнів, подано без позначок; такі завдання оцінюються також у 3 бали.
Кожна тема закінчується проведенням тематичного оціню¬вання у вигляді тематичної контрольної роботи. Кількість робіт для тематичного оцінювання відповідає вимогам та рекомендаціям інструктивного листа МОН України. Але вчитель може скориста¬тися й іншими виданнями (Х.:Веста: Вид-во «Ранок»): «Тематичне оцінювання. Математика. 5 клас», «Математика. 5 клас. Заліковий зошит для тематичного оцінювання та навчальних досягнень» Л. Г. Стадник та «Математика. Зошит для контрольних і самостійних робіт. 5 клас» А. І. Корнес, С. П. Бабенко. Усі ці видання відповідають програмі 12-річної школи. Кожне із запропонованих видань не повторює вправи, тому їх можна використовувати як джерело додаткових завдань для проведення різних видів робіт.

5_tema_1.zip

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *