Група 3. Урок 8. Виконання скрайбінг- презентацій

Вам треба презентувати проект чи створити цікаву, яскраву оригінальну презентацію до уроку?

Тоді навчіться створювати скрайбінг.

Скрайбінг – новітня техніка презентації (від англійського “scribe” – накидати ескізи або малюнки); мова виступаючого ілюструється “на льоту” малюнками фломастером на білій дошці (або аркуші паперу); виходить  ніби “ефект паралельного слідування”, коли ми і чуємо і бачимо приблизно одне й те ж, при цьому графічний ряд фіксується на ключових моментах аудіоряду.

Скрайбінг буває “ручний” і “онлайн”( комп’ютерний). Ручний – класичний: голос за кадром розповідає про що-небудь, рука в кадрі малює зображення, що ілюструють усну розповідь. У такому скрайбінгу використовуються, як правило, аркуші паперу або презентаційна дошка, кольорові олівці, маркери, фломастери, пензлі і фарби, а також елементи аплікації. Для створення скрайбінг-презентацій в такому випадку потрібні і відеопрограми, наприклад Cаmtasia studio або графічний планшет.

Онлайн- скрайбінг набагато простіший. Такий скрайбінг можна створити за допомогою сервісу PowToon

Можливості сервісу великі. Звичайно, в безкоштовній версії вони не повністю доступні і тривалість ролика – 5 хвилин. Але їх достатньо для створення оригінального цікавого відео.

Приклади  робіт моїх та моїх учнів:

https://youtu.be/LsaNj4DgABQ

 https://youtu.be/_kV2HOrcFCA

Інструкція, яку я пропоную Вам сьогодні дає лише основні поняття для створення скрайбінгу. Далі – простір для Вашої фантазії і творчості.

Результатом цього заняття буде створений Вами відеоролик (тривалістю не більше 2 хвилин).

Інструкція до уроку №8

Якщо в ході виконання завдання у Вас виникають запитання або хочете поділитися чимось цікавим – пишіть  у Спільний довідничок.

Спільний довідничок

Завдання до уроку №8

  1. Опрацювати інструкцію.
  2. Скласти сценарій короткого відеоролика.
  3. Зареєструватись на сайті https://www.powtoon.com
  4. Створити свій відеоролик, використовуючи написи рукою, картинки, анімаційні персонажі, звуковий фон (хоча б музичний).
  5. Надіслати готовий ролик у форму

Дедлайн 29.02.2016

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *