Група 3. Урок №7. Plickers – сервіс для миттєвого зворотнього зв’язку

Проводимо опитування всього класу за 30 секунд за допомогою Plickers

screen_shot_2015-03-17_at_8.51.40_am


PLICKERS – мобільний додаток для викладачів, що допомагає влаштовувати опитування прямо у класі. Студентам видаються спеціальні бланки з варіантами відповідей (A, B, C і D) – почувши питання, вони піднімають потрібні картки, які вчитель сканує камерою смартфону. Після сканування QR-кодів з карток учнів інформація зі смартфона або планшета передається в хмару, де вона обробляється і зберігається для подальшої обробки учителем. Plickers дозволяє аналізувати результати окремого студента або вивчати статистику усього класу. Додаток працює на Android і iOS, а завантажується безкоштовно.

Для чого це потрібно?

Використання Plickers на уроці дозволяє вчителю спростити собі життя і поліпшити зворотний зв’язок між собою і класом. Для дітей цей додаток – свого роду розвага, що дозволяє трохи відволіктися від рутинних уроків і в ігровій формі відповідати на запитання. Найголовніше, що Plickers – це дуже проста технологія, яка не вимагає практично нічого, і яку будь-який вчитель може почати застосовувати хоч завтра. Так давайте почнемо!

5092220

Що потрібно для роботи з Plickers?

  • один мобільний телефон у вчителя під управлінням IOS або Android – з встановленим додатком Plickers;
  • набір карток з QR-кодами, (про них поговоримо трохи пізніше);
  • проектор з відкритим сайтом Plickers в режимі Live View. Проектор в цілому необов’язковий, але дуже корисний, особливо для створення «вау-ефекту».

Інструкція до уроку №7

Завдання до уроку №7

  1. Ознайомитись із матеріалом, викладеним в інструкції.
  2. Визначитися, чи бажаєте Ви встановлювати даний додаток та чи маєте таку можливість (наявність смартфона чи планшета з відеокамерою)
  3. Якщо визначиться група бажаючих, проведемо кілька занять паралельно даному курсу для роботи з додатком.
  4. Заповнити форму.

Дедлайн 18.02.2016

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *