Група 2. Урок №9

Завантаження презентацій, відео та документів  через YouTube, SlideShare

Сьогодні розглянемо ще кілька способів викладення матеріалів на блог. Ми вже навчилися вставляти посилання  та вбудовувати документ, розміщений на Google Диску. Точно так же можна викладати презентації, розміщені у Вашому хмарному сховищі (Google Диску). Це може бути посилання на презентацію, що відкривається натисканням або вбудована в блог. Для вбудовування презентації необхідно зберегти її на диску як презентацію Google, опублікувати і вбудувати, коригуючи при цьому розміри в коді HTML.

Нагадаю, що для повного відображення вбудованого файла потрібно відредагувати код. Зайдіть в ту вкладку, де Ви його вставляли, відкрийте HTML код для редагування і змініть такі параметри:
width=”100%” – це означає що ширина відображення вікна буде дорівнювати ширині сторінки сайту
height=”500″ – це висота, її треба підібрати по висоті вбудованого вами файла, щоб він повністю помістився. 

Інший спосіб викладання презентацій – розміщення їх на сторонньому ресурсі з наступним вбудовуванням у свій блог. До таких ресурсів належать сервіси  SlideShare, SvitPPT, SlideBoom. Принцип роботи в них схожий, тому сьогодні познайомимося з одним із них – SlideShare. Таким же способом можна вбудовувати PDF документи.

Для того, щоб вставити свій відеоролик, скористаємося послугами сервіса YouTube.

Завдання до уроку №9

  1. Викласти презентацію на Google Диск і вставити в сайт двома способами: посиланням і вбудовуванням (не забудьте відкрити доступ для перегляду).
  2. Викласти презентацію і PDF документ на сервісі Slideshare і вбудувати у блог.
  3. Завантажити відеоролик на YouTube і вбудувати потім у блог.

Таким чином у Вас після виконання завдання сьогоднішнього уроку має з’явитися на сайті 3 презентації (різних), 1  PDF документ і 1 відеоролик. Якщо для Вас складно викласти своє відео ( низька швидкість інтернету, чи немає власного ролика) – знайдіть на сервісі той, що Вам підходить і вбудуйте його.

 

Завантаження матеріалів через SlideShare

Завантаження матеріалів через YouTube

Дедлайн 28.02.2016

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *