Група 1. Урок 7. Заключне заняття

Вітаю! Ви засвоїли  Хмарні сервіси Google для того, щоб мати певні навички для створення та роботи з сайтом. В ході навчання ми ще будемо звертатися до цих сервісів, щоб доповнити свої знання.

В виборі платформи для створення сайту взяли участь 18 учасників. Голоси розподілилися наступним чином:

16

Отже, ми приєднуємося до вивчення сайту на Wix. В мене є готовий розроблений курс для Blogger. Тому для тих, хто хоче, буде проведено додатково навчання, але пізніше.

Відтепер заняття в групі 1 викладатися не будуть. Учасники курсу, які своєчасно пройшли всі уроки переходять на наступний рівень і будуть працювати з групою 2. Група 2 виконує вже 6 урок, два з яких Ви вже пройшли : вибір платформи та створення структури сайту. Пароль до захищених матеріалів змінює цифру 1 на 2. Заняття викладаються тут.

На наступні 4 уроки Вам дається 1 тиждень. За цей час Ви маєте створити сайт, сторінки, викласти на нього наступні елементи: текст, фото, галерею, кнопку, смужку, бокс, форму.  Запитання пишіть на пошту.

Завдання для групи 1 ще певний час будуть доступні для перегляду і ті учасники, що не встигли виконати їх з певних причин, можуть надолужити. Але прохання повідомляти мене, щоб я зарахувала. Адреса пошти teacher@i-math.com.ua

You may also like...

1 Response

  1. Валентина Борисенко сказав:

    Дякую за навчання. Хоч тема трохи знайома, я дещо закріпила, дещо дізналась нове. Доступне викладання теми, візуалізація – якраз те, що нам потрібно. Було цікаво виконувати завдання. Карантин сприяв навчанню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *